samelet logo 60

logo iveco

Pin It

צור קשר

 1. אנא הזן שם הפרטי שלך
 2. אנא הזן שם המשפחה שלך
 3. Invalid Input
 4. אנא הזן טלפון
 5. אנא הזן מייל
 6. Invalid Input
 7. דגם
  אנא הזן דגם
 8. אנא הזן תוכן הודעה
 9. Invalid Input

Uncategorised

הצהרת נגישות

חברת סמל"ת יבואנית מותג אוויקו פועלת רבות ליישום הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אנו מבצעים התאמות נגישות לאתרי החברה (אולמות תצוגה ומרכזי השירות), ההתאמות הינם גם בערוצים דיגיטליים ובניהם אתר אינטרנט. ההתאמות אלו מבוצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשנ"ח -1998) ותקנותיו.

הסדרי נגישות בסניפי החברה

חברת סמל"ת בע"מ יבואנית מותג אוויקו, הנגישה את אולמות התצוגה ואת מרכז השירות, וזאת על מנת לשרת את כלל לקוחותיה באופן שוויוני ומכובד. אנו פועלים רבות בתחום נגישות השירות והתאמות הנגישות.
רצ"ב סטטוס אתרים מונגשים:

מרכז שירות:

נגישות השירות  שירותים נגישים  עמדת המתנה נגישה  לולאת השראה  עמדה נגישה המתאימה למתניידים בכיסא גלגלים  דרך נגישה  חניה נגישה  איש קשר  אמצעי התקשרות כתובת
 קבלת מידע באמצעות טלפון, אימייל ומסרונים. ניתן גם לקבל סיוע באמצעות תרגום בשפת הסימנים וכו' (יתכן כי חלק מהדרישות יהיה צורך להזמין מראש)  קיים  קיים  קיים  קיים  קיים  קיים  רותם  נייד: 054-5595669
קווי:03-5655648
איימל:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 הסרן 25, פארק ראם

 

 

אולמות תצוגה:

נגישות השירות   שירותים נגישים עמדת המתנה נגישה  לולאת השראה   עמדה נגישה המתאימה למתניידים בכיסא גלגלים דרך נגישה  חניה נגישה  איש קשר  אמצעי התקשרות  כתובת
 קבלת מידע באמצעות טלפון, אימייל ומסרונים. ניתן גם לקבל סיוע באמצעות תרגום בשפת הסימנים וכו' (יתכן כי חלק מהדרישות יהיה צורך להזמין מראש)  קיים  קיים  קיים  קיים  קיים  קיימת חניה בשטח ציבורי סמוך לאולם  רותם  נייד: 054-5595669
קווי:03-5655648
איימל:
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 יגאל אלון 92, תל אביב

*החברה ביצעה התאמות נגישות נוספות כגון: הוספת סימני אזהרה על גבי וויטרינות, סימני אזהרה במדרגות, בתי אחיזה ועוד.

שירות לקוחות נגיש 

הדרכות לנציגי שירות
אנו מדריכים ומכשירים את נציגי שירות בהתאם לתקנות השירות (2013), מטרת ההדרכות ליצור מודעות בקרב עובדי החברה לעקרון הנגישות ולהקנות להם כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

מוקד טלפוני נגיש
מתקיימים התאמות נגישות לשירות הטלפוני:
• העובדים עוברים הדרכות ייעודיות לשירות נגיש.
• המענה הקולי הונגש כך שהמידע מוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
• קיימים אמצעים חלופיים ליצירת קשר עם המוקד הטלפוני:
ניתן לשלוח פקס למספר:
או
ע"י פניה לרכזת הנגישות רותם מארי.

 

יצירת קשר עם רכז הנגישות של החברה

תאריך עדכון אחרון 9/8/18

 

חיפוש רישוי

בדיקת ריקול

תוצאות חיפוש

אודות

כבר מעל 40 שנה שאנחנו מחברים בין משאיות לנהגים. היום, אחרי למעלה מ-3.5 מיליון רכבים על הכביש, אנחנו יכולים לומר בביטחון שאנו מומחים לכלי רכב מסחריים, ולא פחות מכך, אנו מבינים באנשים שנוהגים בהם. הדרך הארוכה שעברנו, הניסיון הרב שצברנו והחתירה המתמדת שלנו לחדשנות ומצוינות, מאפשרים לנו לספק פתרונות איכותיים לכל צורך תחבורתי, מקצועי וארגוני.

 

אצלנו, זה קודם כל אתם

אנחנו מאמינים שהדרך היחידה לייצר רכבים איכותיים, אמינים ונוחים, היא להיות קשובים ללקוחות שלנו ובראשם אתם, הנהגים. רק כך אפשר להבין באמת את הצרכים האישיים והמקצועיים שלכם, עד אחרון הפרטים הקטנים, ולתת להם מענה אמיתי בדגמים שאנחנו מפתחים. כי אחרי הכל, אתם והעובדים שלכם, הם אלו שמבלים ברכב שעות ארוכות, בין אם בנסיעות קצרות בעיר או בנסיעות ארוכות ברחבי הארץ, ולנו – בתור אחת מיצרניות הרכב הגדולות בעולם ואחד ממותגי הרכב המסחריים המובילים בישראל - יש את הניסיון, הידע והכלים לספק לכם פתרונות איכותיים לכל צורך, ברמה גבוהה ובמחיר סביר.

 

מקצוענות מהקל אל הכבד

היכולת להקשיב לצרכים, לבעיות ולדרישות שלכם, היא שמובילה אותנו למקצוענות ומאפשרת לנו להיות פרטנר אמין ותומך. אנחנו יודעים שתחבורה הוא תחום רציני וחוצה-תעשיות, הכולל בתוכו שימושים שונים וצרכים מגוונים – וכך גם העולם שלנו. הוא מורכב מעשרות ומאות פרטים הבאים לידי ביטוי בדגמים ייחודיים ושונים. לאורך השנים, יצרנו עבורכם פתרונות לכל טווח העמסה ובמגוון רחב של קטגוריות, כולל משאיות קלות עד כבדות, כבאיות, אוטובוסים ועוד, ונמשיך לעמוד לצדכם בכל נסיעה ובכל משימה .

 

IVECO ישראל

IVECO הינו מותג איטלקי. קבוצת סמל"ת (סוכנות מכוניות לים התיכון בע"מ) הינה היבואנית הבלעדית של מותגי פיאט בישראל והיחידה בעלת הזיכיון למותגי קונצרן פיאט, הכוללים את פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה, אבארט וכמובן, IVECO. לקבוצה יש זיכיון בלעדי גם על המותג היפני סובארו. מקצוענות ואמינות הם ערכים המחייבים אותנו כנציגי מותגי-רכב בעלי מסורת בינלאומית של הצלחה. אנו קשובים לכם ואליכם, ומחויבים לתודעת שירות חסרת פשרות.

תנאי שימוש


כללי


האתר מנוהל על ידי סוכנות מכוניות לים התיכון בע"מ, מקבוצת חברות סמל"ת (להלן: "קבוצת סמל"ת" ו/או "סמל"ת").

קבוצת סמל"ת מייבאת לישראל כלי רכב מתוצרת פיאט, אלפא רומיאו, לנצ'יה, אבארט, איווקו וסובארו ורכבי שטח מתוצרת ארטיקט קט.

התנאים מנוסחים בלשון זכר אך מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

הסכמה לתנאי השימוש

הביקור והשימוש באתר מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש בו כמפורט במסמך זה (להלן: "תנאי השימוש") ולכל חוק ו/או תקנה החלים על השימוש באתר. אם אינך מסכים לתנאי השימוש, הינך מתבקש להימנע מהביקור והשימוש באתר או לפנות אלינו כדי שנוכל לסייע לך בדרכים חלופיות לשביעות רצונך.

השימוש באתר

התוכן המופיע באתר לרבות מפרט שירותים, מוצרים ומידע (להלן: "התוכן") נועד לשירותך ולשימושך על-פי ראות עינייך, אולם אין בו בכדי לשמש בסיס לצורך קבלת החלטות כספיות, משפטיות, אישיות ו/או אחרות. כל פעולה שנעשית על-ידך בהתבסס על תוכן זה נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד, והינך מנוע מלטעון להסתכמות כלשהיא על תוכן האתר, בין שמכיל מידע מסוים ובין אם אינו מפרט מידע מסוים. הנך רשאי להשתמש באתר ובתוכן למטרות פרטיות ואישיות בלבד. תוכן האתר אינו מעניק לך, בין אם באופן מפורש ובין אם באופן משתמע, כל זכות מלבד אלו המפורטות בתנאי שימוש אלו.

המידע באתר

ייתכן כי חלק מהמידע, התמונות, התיאורים, הנתונים ומפרטי הרכב המופעים באתר זה הינם כלליים מעצם היותם בעלי אופי בינ"ל ואינם תואמים במדויק את הרכב המיובא לישראל. מערכות, צבעים אביזרים ופרטים המופיעים בצילומים ו/או בתיאורים שבאתר, אינם נכללים בהכרח במפרט הרכב המיובא לישראל ו/או מוצעים כאופציית רכישה.
סמל"ת משקיעה מאמצים על מנת שהמידע באתר יהיה מדויק ועדכני אך אינה מחויבת לכך ולא תישא באחריות כלשהי, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתיות, מהימנות, עדכניות, שלמות, מידת הדיוק ולנכונות המידע המפורסם באתר. כל הסתמכות על האתר ו/או תוכן האתר, נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד. סמל"ת לא תהא אחראית ולא תחויב בתשלום פיצוי ו/או סעד בגין כל נזק, ישיר ו/או עקיף, אשר עלול להיגרם משימושך באתר ו/או הסתמכותך על מידע זה או אחר המצוי בו, ושימוש זה נעשה על אחריותך בלבד.

המידע המסופק באולמות התצוגה של סמל"ת ו/או באמצעות סוכן מקומי מורשה מטעמה גובר על המידע המפורסם באתר. אם הינך מעוניין בכלי רכב מכל דגם או צבע או בכל חלופה או אביזר המופיעים באתר האינטרנט אך אינך בטוח ביחס לזמינותו או מפרטיו באזורך, אנא פנה לסמל"ת ו/או לסוכן המקומי המורשה בקשר למוצר המתאים, לצורך קבלת מידע עדכני באזורך.

אתר האינטרנט מכיל קישורים לאתרים חיצוניים ("לינקים"). סמל"ת אינה מתחייבת כי כל הקישורים תקינים ויובילו אותך לאתרים פעילים. סמל"ת אינה אחראית לתכנים ולמידע הנכללים באתרים אלה, לדיוקם, מהימנותם ואמינותם ואינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שיגרם לך או לרכושך כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע והתכנים המופיעים באתרים אליהם תגיע באמצעות שימוש או קישור הקיימים באתר.
סמל"ת רשאית להסיר מהאתר קישורים שנכללו בו לפי שיקול דעתה הבלעדי.

מחירים

המחירים המפורטים באתר הינם מחירים מומלצים לצרכן בלבד ואינם מחייבים את סמל"ת. סמל"ת שומרת לעצמה את הזכות לתקן או לשנות מחירים ונתונים ללא כל הודעה מוקדמת.

דיוור

המשתמש מסכים ומאשר כי פרטי הזיהוי וההתקשרות שיימסרו על ידו לאתר (כגון: טלפון, דוא"ל, פקס, מען ועוד) ישמשו את סמל"ת ו/או את חברות קבוצת סמל"ת לצורך דיוור תכנים שונים אל המשתמש מאת סמל"ת ו/או את חברות קבוצת סמל"ת ו/או צדדים שלישיים מטעמה, לרבות דיוור ישיר, ואף שיגור דברי פרסומת, מידע, עדכונים שונים, אירועים ועוד. למשתמש תהא נתונה כל העת אפשרות להסיר עצמו מכל אחת מרשימות התפוצה של מסלולי הדיוור השונים, כמפורט על גבי כל הודעת דיוור כאמור, ולא תהא לו כל טענה כלפי סמל"ת ו/או את חברות קבוצת סמל"ת בקשר לקבלת דיוור כאמור.

קניין רוחני

מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר לרבות בשם וסימני מסחר, בעיצוב האתר, בתכנים המתפרסמים בו ע"י סמל"ת או מי מטעמה ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלולים בו, הנן של סמל"ת בלבד או של צד שלישי אשר העניק לסמל"ת זכות שימוש בהם, והשימוש בהם על-ידך הינו אסור ללא קבלת רשות מפורשת מראש ובכתב מסמל"ת.
אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של סמל"ת בכתב ומראש. סימני המסחר ומודעות הפרסומת של מפרסמים באתר שייכים למפרסמים אלה בלבד. גם בהם אין לעשות שימוש בלא הסכמת המפרסם בכתב ומראש.

פרטיות באתר סמל"ת

חלק מהשירותים באתר מצריכים הרשמה. במסגרת ההרשמה תידרש למסור מידע אישי, כגון שם או כתובת הדואר האלקטרוני שלך. סמל"ת תשתמש במידע אישי זה רק על-פי מדיניות פרטיות זו או על-פי הוראות כל דין. המידע נשמר בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ"א - 1981.

סמל"ת נוקטת צעדים סבירים לאבטחת המידע הנמסר והשימוש בו. עם זאת, סמל"ת אינה יכולה לאבטח את מערכות המידע והתקשרות באופן אשר ימנע חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. סמל"ת לא תישא בכל אחריות במקרים של גילוי ושימוש במידע הנמסר לה הנובע מחדירה בלתי מורשית לאתר.

סמל"ת לא תמסור את המידע שנמסר לה לצדדים שלישיים, אלא אם היא תהיה מחויבת לעשות כן על-פי דין, או אם תעמוד בפני איום שינקטו נגדה הליכים משפטיים (אזרחיים או פליליים) בגין מעשים שביצעת באתר.

סמל"ת רשאית להשתמש בפרטים שתמסור באתר ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה, ליצירת הקשר איתך (במקרה הצורך) ולצרכים סטטיסטים.

באתר נעשה שימוש ב'עוגיות' (cookies) כדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר וכדי להתאים את האתר להעדפותיך האישיות. 'עוגיות' הן קבצי טקסט, המכילים מידע שונה על דפוסי הגלישה באתר של סמל"ת. קבצים אלה מכילים מידע שונה כדוגמת משך הזמן ששהית באתר, מהיכן הגעת אל האתר, מדורים ומידע שאת/ה מבקש/ת לראות בעת הכניסה לאתר ועוד. המידע בקבצים הללו מוצפן, וסמל"ת נוקטת אמצעי זהירות כדי להבטיח שרק מחשבי האתר יוכלו לקרוא ולהבין את המידע האגור בהם.

שינויים באתר והפסקת השירות

סמל"ת אינה מתחייבת ששירותי האתר לא יופרעו, יינתנו כסדרם או בלא הפסקות, יתקיימו בבטחה וללא טעויות. סמל"ת תוכל לשנות בהתאם לשיקול דעתה את מבנה האתר הכולל את השירותים, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים הניתנים בו וכל היבט אחר הכרוך בהם וזאת בלא צורך להודיע על כך מראש. שינויים כאלה יבוצעו, בין השאר, בהתחשב באופי הדינאמי של האינטרנט ובשינויים הטכנולוגיים המתרחשים בה. שינויים מסוג זה עלולים להיות כרוכים בתקלות ו/או אי נוחות מסויימת. סמל"ת לא תישא באחריות בגין ביצוע שינויים כאמור ו/או תקלות שיתרחשו כתוצאה מביצועם.

שינויים בתנאי השימוש

סמל"ת שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק ו/או להוסיף על תנאי שימוש אלו בכל עת וללא התחייבות למתן הודעה מוקדמת ו/או בדיעבד. כל תוספת ו/או שינוי שנעשה באתר, בתוכן האתר ו/או בתנאים אלו יחייבו אותך עם המשך שימושך בו. לפי-כך, אנו ממליצים לך לעיין בתנאים אלו מעת לעת. שימושך באתר לאחר ביצוע השינויים מעיד על הסכמתך לשינויים אלו. ככל שאינך מסכים לשינויים אנא הימנע מהמשך שימוש באתר או פנה אלינו לסיוע כדי לתת לך פתרונות חלופיים.
תנאי השימוש אינם יוצרים ולא יפורשו כיוצרים כל שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד מעביד, סוכן או שלוח בינך לבין סמל"ת.
אם תנאי מתנאי השימוש ימצא בלתי חוקי, בטל או בלתי אכיף מכל סיבה, תנאי זה ימחק מתנאי השימוש ומחיקתו לא תשפיע על חוקיות ותקפות תנאי השימוש הנותרים. במקרה שכזה, יראו בקיומו של תנאי דומה אחר אכיף במקום התנאי שנמחק או הוסר.
תנאי שימוש אלו מהווים את ההסכם המלא בינך לבין סמל"ת בכל הנוגע לאופן השימוש באתר ומחליפים כל הבנה ו/או הסכמה אחרת, בעל-פה או בכתב, הנוגעת לשימוש באתר ובתוכנו.

שימושים אסורים באתר

ללא מתן הרשאה כתובה מראש על-ידי סמל"ת, אינך רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים הבאים בעת שימושך באתר ובתוכן האתר:
א. לעשות שימוש מסחרי באתר ו/או בתוכן האתר.
ב. להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ולאחסן את תוכן האתר, כולו או חלקו.
ג. להציג תוכן מהאתר בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האתר בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת, המשנים את עיצובם המקורי באתר ו/או מחסירים דבר כלשהוא.
ד. לשבש או להפר כל זכות של משתמש אחר באתר, לרבות הזכות לפרטיות ו/או לאסוף מידע אישי על המשתמשים באתר ללא הסכמתם המפורשת בכתב, לרבות באמצעים אוטומטיים.
ה. להפעיל או לאפשר הפעלת כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוגCrawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האתר.
ו. לפגוע בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או להשתמש באתר ו/או בתוכן האתר כדי לפגוע בשמו הטוב של כל אדם ו/או לפרסם דברי הסתה, הונאה, תרמית, לשון הרע ו/או כל מידע אחר שהינו שקרי, בלתי אמין או שיש בו כדי לפגוע במזיד.
ז. שימוש באתר או בתוכן האתר לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט.
אי עמידה במגבלות אלו עלולה להוביל למניעת גישתך לאתר ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית על-פי כל דין.

דין ומקום השיפוט

על השימוש באתר יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.
מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין הנובע מתנאי השימוש הנ"ל או מהאתר הוא בבתי המשפט המוסמכים בעיר תל אביב.

יצירת קשר

בכל עניין, שאלה ו/או בקשה, ניתן לפנות אלינו לכתובתנו ברחוב יגאל אלון 90 תל אביב ו/או בטלפון מספר: 1-800-22-57-59 או 9500* ו/או בדוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ו/או באמצעות משלוח פקס למספר 03-5655626.

test vid

 
 

בדיקת ריקול

-
-

צור קשר

באיווקו עומד לרשותכם צוות מקצועי שישמח לענות על כל שאלה ופניה. אנא, בחרו את נושא פנייתכם, מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

 1. אנא הזן שם הפרטי שלך
 2. אנא הזן שם המשפחה שלך
 3. Invalid Input
 4. אנא הזן טלפון
 5. אנא הזן מייל
 6. Invalid Input
 7. דגם
  אנא הזן דגם
 8. אנא הזן תוכן הודעה
 9. Invalid Input
 
 

*9333 טלפון לחיוג


 קבוצת סמלת MCA

 

טרייד אין

חברת סמלת גאה להציע מגוון אפשרויות טרייד אין למותג המשאיות המוביל שברשותה, IVECO.

המשאיות הקלות והכבדות שלנו מגיעות עם מעטפת השירות הטובה ביותר בענף.

מחפשים רכב שישמש אתכם ככלי עבודה אמין? הגעתם למקום הנכון. אנשי מקצוע שמחפשים משאיות יד שניה יוכלו לבחור את הרכב המתאים ממלאי גדול ומגוון, וליהנות מעסקה שמשלבת אחריות, מקצועיות, אמינות וגב כלכלי איתן.

הזרוע הביצועית של חברת סמל"ת הינה חברת איווקו טרייד אין-סחר משאיות ומרכבים, המתמחה במתן פתרונות והתאמת משאיות משומשות ורכבים חדשים ומשומשים לפי דרישת הלקוח. לקוחות שיבחרו להתקדם או לשדרג לדגמי המשאיות החדשות שברשותנו, ייהנו משרות מקצועי ואטרקטיבי לאורך כל התהליך, תוך שהם נשארים עם המשאית שברשותם עד לקבלת המשאית החדשה

המלאי הרחב שלנו כולל רכבים משומשים מכל הסוגים, ארגזים פתוחים וסגורים, מתקני רמ-סע, מנופים ודפנות הידראוליות, אשר יותקנו על הרכב בהתאם לתקנים ולדרישות החוק. הרכבים עוברים בדיקה במוסך המורשה מטעם חברת איווקו, ומגיעים ללקוח במצב נסיעה ובטיחות תקין.

בכדי לצפות במלאי המשאיות המשומשות, לחצו כאן.

רוצים לבקר אותנו? מוסך מרכזי איווקו חולון, רחוב המרכבה 47 (במתחם תחנת הדלק סונול). נשמח לראותכם!

coming soon יעודכן בקרוב

יעודכן בקרוב...

coming soon...